هتل آنا ارومیه

هتل آنا ارومیه

نخستین هتل 5 ستاره بین المللی شهر ارومیه

هتل آنا در 6 کیلومتری مرکز شهر ارومیه و با فاصله 19 کیلومتری از فرودگاه ارومیه قرار گرفته است. این هتل با داشتن 196 اتاق و سوئیت که به سبک مدرن بنا شده است رضایت خاطر میهمانان تجاری، کاری و تفریحی را فراهم خواهد آورد.
اتاق هایی که دارای کلیه تجهیزات نوین منجمله تلویزیون های ال ای دی ، سیستم های سرمایش و گرمایش و تهویه نوین ، مینی بار عالی ، چای ساز و انواع مختلف طعمهای چای ، نسکافه و ... ، بالشت و تشکهای بسیار راحت و ... که مطمئناً تجربه اقامتی ماندگار را برای شما فراهم خواهد آورد. گفتنی است اتاقهای دلوکس، علاوه بر امکانات فوق دارای امکاناتی چون قهوه ساز و وان شیشه ای در حمام می باشند.

تعداد اتاق های هتل: 196 باب
رستوران، سالن و مراکز تفریحی: 10 عدد
اتاق استاندارد در هتل: 26 باب
اتاق دلوکس در هتل: 143 باب
سوئیت لاکچری در هتل: 13 باب
سوئیت رویال در هتل: 13 باب
سوئیت پرزیدنت در هتل: 1 باب

سالن اجتماعات و 5 اتاق کنفرانس هتل آنا ارومیه ، با داشتن محیطی دلنشین و سیستم های صوتی و تصویری استاندارد مکان ایده الی برای برگزاری جلسات داخلی و بین المللی شما می باشد. دو طبقه هتل با داشتن سالن های بسیار شیک ومجلل بهترین امکانات نوین برای پذیرایی ها ، مراسمات عقدو عروسی وجشن های شما را فراهم کرده است .
هتل آنا ارومیه با داشتن بهترین سر آشپز و آشپزهای ایرانی و خارجی صرف غذا را برای شما لذت بخش تر نموده است ، بطوریکه می توانید بهترین و با کیفیت ترین غذاها و نوشیدنی ها ی ما را در رستوران هزارو یک شب و لابی بارلاله زار تجربه نمائید. پیشنهاد میکنیم تجربه سرو غذاهای مختلف ایرانی، خارجی و محلی به همراه استیکهای مختلف ما را از دست ندهید.
هتل ما آماده پذیرائی و دریافت سفارشات مختلف غذایی ، آبمیوه تازه و طبیعی ، انواع شیرینی جات ، باقلوا ، کیک و ... به صورت کترینگ به میهمانان خارج از هتل نیز می باشد .
میهمانان مقیم هتل آنا ارومیه می توانند از مجموعه ورزشی و سوناهای خشک و بخار و استخر سر پوشیده واقع در طبقه آخر و با سقف شیشه ای در مدت اقامت خود بصورت رایگان بهره مند شده و از خدماتی چون نرمشهای روزانه و ایروبیک سالن بدنسازی و استودیو ، و استفاده از خدمات ماساژ و دوش کم نظیر در حمام های ترک ما بهره مند شوند .